Renault ESPACE

Cestujte „prvou triedou“

_ _
_

Zážitok na palube

Pokoj v duši vďaka technológiám


Asistenčné systémy pre vodiča Renault EASY DRIVE, eko-systém Renault CONNECT, režimy MULTI-SENSE a iné. Využite výhody inovácií, ktoré vám uľahčia každodenný život.  

1576575014165.jpg

MULTI-SENSE


Pomocou Renault MULTI-SENSE môžete zmeniť, ako sa váš úplne ESPACE bude správať a môžete si prispôsobiť cestovanie svojim potrebám: vyberte si osvetlenie interiéru, odpruženie, systém pohonu všetkých 4 kolies 4CONTROL, odozvu a zvuk motora atď. 

1576575014561.jpg

Renault EASY DRIVE ‒ asistenčné systémy pre vodiča


Usaďte sa a vychutnajte si jazdu! Adaptívne svetlá LED MATRIX VISION, sprievodca na diaľnici a v zápchach, aktívne sledovanie vozidiel vzadu... Využívajte tie najlepšie technológie na palube vášho úplne ESPACE a cestujte v úplnej pohode.

1576575012043.jpg

Multimediálny systém EASY LINK


Inteligentná navigácia, automatické aktualizácie máp, pripojenie, rádio, mobilné aplikácie a iné... Vďaka systému Renault EASY LINK môžete zostať pripojení na svojich cestách a mať všetky potrebné informácie zobrazené na centrálnej obrazovke s uhlopriečkou 9,3” vo svojom úplne ESPACE.

Pohodlné a modulárne usporiadanie

Vyberte si zmenu 


Priestranný, modulárny a pohodlný úplne ESPACE urobí z každej cesty jedinečný zážitok.

1576575012451.jpg

„Prvotriedny“ komfort


Prvotriedny únik... Úplne ESPACE, dostupný v 5- alebo 7-miestnej verzii, je ideálnym spoločníkom na dlhé cesty a privíta vás na palube v pohodlnom a sofistikovanom prostredí. Pripravený na výnimočný zážitok? 

1576575012822.jpg

Prispôsobiteľný modulárny dizajn


Naplno využite jeho modulárne usporiadanie! Sedadlá vášho úplne ESPACE môžete sklopiť buď po jednom, alebo všetky naraz. Jediným kliknutím nastavíte svoj interiér podľa potreby vďaka modulárnemu dizajnu One Touch.

Predáváme vozidlá značiek