Renault KANGOO E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

100 % elektrické

df32de3aee.webp

elektrické osobné vozidlo na voľnočasové aktivity

Rodinný automobil Kangoo E-Tech 100 % elektrický rešpektuje matku prírodu a vaše životné prostredie: nulové emisie CO2 a nulový hluk počas jazdy!

Kangoo E-Tech 100 % elektrický ponúka dojazd až 285 km vďaka motoru s výkonom 90 kW a lítium-iónovej batérii. 

3 režimy rekuperačného brzdenia a tepelné čerpadlo umožňujú jeho zachovanie. Môžete si užívať rodinné výlety bez omedzení.

Na dojazd 170 km stačí 30 minút rýchleho nabíjania. To dáva cestujúcim čas na nastúpenie alebo na naloženie vozidla – dvojo posuvných dverí môžete otvoriť aj počas nabíjania!

elektrické pripojené služby

Pripojené služby vášho 100 % elektrického Kangoo E-Tech vám uľahčia život
a poradia vám, kedykoľvek to budete potrebovať.

f6560d6e45.webp

plánovanie nabíjania


Naplánujte si nabíjanie priamo z easy link alebo prostredníctvom aplikácie My Renault. Váš Kangoo E-Tech 100 % elektrický sa automaticky nabíja tak, aby vo zvolenom čase dosiahol maximálnu úroveň nabitia.

be71597e6e.webp

hľadanie nabíjacích staníc


Palubný systém easy link informuje o najbližšej dostupnej nabíjacej stanici, jej výkone, rýchlosti nabíjania a type zásuvky, či už ste na služobnej ceste alebo rodinnom výlete. Postupujte podľa uvedeného itinerára a po príchode na miesto začnite nabíjať.

4356dde631.webp

nastavenie teploty v kabíne


Chcete, aby bolo vaše vozidlo pripravené na odchod s ideálnou teplotou interiéru? Pomocou programovateľného ovládania klimatizácie easy link alebo na diaľku pomocou aplikácie My Renault môžete kabínu vyhrievať alebo spustiť klimatizáciu.

100 % Kangoo

d4ec06ff3f.webp

Absolútne pohodlie Kangoo

Získajte presne také isté výnimočné pohodlie interiéru v elektrickej verzii Kangoo: 5 skutočných sedadiel, veľký batožinový priestor (600 l), dvoje zadné posuvné bočné dvere (615 mm), ktoré sa otvárajú aj počas nabíjania, a výnimočná modularita. Ideálny spoločník na všetky vaše dobrodružstvá! Nielen pre vaše koníčky sú určené modulárne strešné nosiče, ktoré sa dajú namontovať bez použitia náradia, na prepravu batožiny, lyží, bicyklov a ďalších vecí. 

Predáváme vozidlá značiek