Online predaj vozidiel

Naša online ponuka vozidiel spoločnosti AUTONA, s.r.o.  je pre vás k dispozícii aj v súčasnej situácii. Pre pohodlný výber vozidla a jeho zakúpenie sme pre vás pripravili pár užitočných informácií.

banner_one_2560_1200.jpg

Kde nájdem ponuku vozidiel?


Kompletnú ponuku nových, predvádzacích a jazdených vozidiel nájdete na našej webstránke. V rámci vozidiel je možné využiť aj filtre pre jednoduchšie vyhľadávanie.  

Vybral som si vozidlo z ponuky, čo teraz?


V prípade záujmu o konkrétne vozidlo môžete kontaktovať predajcu, ktorého kontaktné údaje sú viditeľné v ponuke vozidla. Prípadne využite sekciu Kontakty na našej webstránke.

Čo ak si chcem svoje vozidlo nakonfigurovať?

V tomto momente sú pre vás k dispozícii skladové nové, jazdené a predvádzacie vozidlá. Konfigurácia vlastného vozidla momentálne nie je možná vzhľadom k aktuálnym obmedzeniam v továrňach.

 

Možem si vozidlo vyskúšať?

Súčasná komplikovaná situácia nám z bezpečnostných dôvodov neumožňuje absolvovať predvádzacie jazdy so zákazníkom. V prípade skladových alebo jazdených vozidiel je však možné navštíviť naše prevádzky a vozidlo si samostatne prezrieť na mieste.

 

Ako podpíšem potrebné dokumenty a ako uhradím faktúru?

Naši predajcovia zabezpečia podpis kúpnej zmluvy a zaplatenie zálohy a plnej sumy online. Podpis kúpnej zmluvy môže prebehnúť aj formou e-mailovej komunikácie. V prípade, že si zvolíte financovanie, dohodneme jeho podmienky online. Rovnako vám pomôžeme aj s poistením vášho vozidla.

Ako prebehne odovzdanie vozidla?

Vaše nové vozidlo vám odovzdá predajca pred showroomom Autona. Pri odovzdávaní vozidla budú dodržané všetky bezpečnostné a hygienické požiadavky, vrátane ochranných pomôcok.

V tejto situácii sme pristúpili ku zrýchlenému odovzdávaniu vozidiel, pri ktorom predajca nevysvetľuje zákazníkovi jednotlivé funkcie vozidla. Naši predajcovia sú však pripravení vysvetliť vám funkcie vášho vozidla online, napríklad formou videohovoru.

 

Bude moje vozidlo pri odovzdaní bezpečne čisté?

Pri odovzdávaní vozidiel dodržiavame všetky potrebné štandardy. Navyše, interiér vášho nového vozidla prejde pred odovzdaním dezinfekciou ozónom s certifikátom.

 

Ako si vozidlo prihlásim do evidencie?

Vaše nové vozidlo je možné aj momentálne prihlásiť  do evidencie. Termín na dopravnom inšpektoráte je možné dohodnúť online na určitú hodinu , kde ste vybavovaní individuálne a po jednom.  Navyše, prvé prihlásenie vozidla je možné vykonať elektronicky. Na základe zákonných usmernení, v prípade predaja jazdeného vozidla prosíme zákazníka o dodanie úradne overeného splnomocnenia na odhlásenie vozidla.

Máte viac otázok? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.

Predáváme vozidlá značiek